از سراسر ایران

کالای خود را در سلطانیه بفروشید

سلطانیه یک فروشگاه آنلاین با مدل «Marketplace» است. هر کالایی برای فروش دارید، می‌توانید در این فروشگاه فروشنده باشید و محصولاتتان را به دست صدها هزار مشتری در سراسر کشور برسانید.
stor-soltanieh

چرا فروش اینترنتی؟

فروشگاه‌های فیزیکی محدودیت‌هایی را به صاحبان کسب‌و‌کارها تحمیل می‌کند که محدودیت مخاطبان و مشتریان یکی از آن‌ها است. هر کسب و کار فیزیکی طیف بخصوصی از مشتریان را هدف قرار می‌دهد اما ممکن است فروشگاه‌های فیزیکی نتوانند مشتریان بالقوه‌ی خود را در نقاط مختلف کشور پیدا کنند. تبلیغات گسترده‌ی آنلاین و امکان خرید اینترنتی به گروه‌های مختلف، امکان می‌دهند کالای مورد نظر یک فروشنده را ببینند و در صورت نیاز آن را خریداری کنند. به این شکل فروش آنلاین برای بسیاری از تجارت‌ها نوعی توسعه‌ی بازار به حساب می‌‎آید.

تقریبا اغلب فروشگاه‌های فیزیکی در روزها و ساعات مشخصی از هفته فعال هستند. اما در فروشگاه‌های آنلاین هیچ نوع محدودیت زمانی وجود ندارد. هر وقت که بخواهید می‌توانید اطلاعات مربوط به محصولات مختلف را مطالعه کنید و هر وقت اراده کنید قادر خواهید بود از این فروشگاه‌ها خرید کنید. نکته‌ی دیگر اینجاست که برای هر اقدامی در فروشگاه فیزیکی، خودتان یا فروشنده‌هایی به نمایندگی از شما باید در فروشگاه حاضر شوند. این در حالی است که در فروشگاه آنلاین می‌توانید از هر نقطه‌ای از جهان که به اینترنت دسترسی داشته باشید به ویرایش مطالب درون سایت بپردازید. به این شکل هر ساعت و هر روز از هفته در هر نقطه‌ی جغرافیایی می‌توانید کالا بفروشید و اطلاعات مربوط به کسب‌و‌کارتان را بررسی کنید.

بسیاری از کسب‌و‌کارهای فیزیکی نیازمند هزینه‌های اولیه‌ی سنگین هستند. در چنین تجارتی باید هزینه‌های زیادی بابت محل فیزیکی خاصی که از آن استفاده می‌کنید بپردازید. در کنار هزینه‌های مرتبط با اجاره یا خرید ملک باید هزینه‌هایی را هم صرف تسهیلات رفاهی کنید. اما در کسب و کارهای آنلاین می‌توانید تا حد قابل‌توجهی هزینه‌های مربوط به محل فروش را از سر راه‌تان بردارید و به سمت تجارتی پرسودتر حرکت کنید.

مزایای فروش در سلطانیه

کاهش هزینه ها

کاهش هزینه های فروش تا کمترین مقدار

فروش در کل کشور

فروش محصـولات شما در سـراسـر کشـور

فروش 24 ساعته

فروش کالای شما در هر ساعت از شبانه روز

کمترین کمیسیون

کمترین کمیسیون نسبت به سایر مارکت پلیس ها

تسویه سریع

ﺗﺴﻮﯾﻪ سریع با فروشنده بعد از ارسال سفارش

فرآیند شروع همکاری با سلطانیه

1. ثبت درخواست همکاری

فرم درخواست پایین صفحه را تکمیل و ارسال کنید.

2. تماس کارشناسان سلطانیه

کارشناسان ما درسلطانیه با شما تماس می‌گیرند و راهنمایی های لازم جهت فعالیت در مرکز فروشندگان سلطانیه را به شما می دهند.

3. افزودن محصولات

پس از ارسال لیست محصولات خود برای ما، کارشناسان سلطانیه در تیم محتوا، محصولات را به پنل شما اضافه می کنند و شما می توانید قیمت گذاری را شروع کنید.

4. آغاز همکاری

پس از تعیین قیمت و موجودی محصولات ، کالا های شما آماده فروش می باشد.

سوالات متداول فروشندگان

پس از ثبت‌نام به‌عنوان فروشنده در سایت سلطانیه، یک پنل در اختیار شما قرار می‌گیرد که از طریق آن می‌توانید تنوع کالاهای خود را تعریف کرده، به‌روزرسانی موجودی و قیمت را انجام دهید و سفارش‌ها را مشاهده و کنترل کنید.
 
شما باید لیست کالاهای خود برای ما ارسال کنید تا تعریف کالا توسط تیم محتوای تسلطانیه ایجاد شده و در اختیار فروشنده قرار می‌گیرد.
 
 
پس از ارسال سفارش توسط فروشنده برای مشتری، سهم فروشنده از سفارش به موجودی پنل فروشنده اضافه می شود و پس از ثبت در خواست برداشت تسویه حساب با فروشنده در کمتر از 2 روزی کاری انجام می شود.
پس از ارسال سفارش توسط فروشنده برای مشتری، سهم فروشنده از سفارش به موجودی پنل فروشنده اضافه می شود و پس از ثبت در خواست برداشت تسویه حساب با فروشنده در کمتر از 2 روزی کاری انجام می شود.
بله، ارسال سفارشات توسط فروشنده برای مشتری انجام می شود (هزینه ارسال سفارشات به پنل فروشنده اضافه می شود)

ثبت درخواست همکاری با سلطانیه

نسل بعدی کسب و کار شما اینجاست!

در صورت وجود هرگونه سوال با ما تماس بگیرید
بستن
مقایسه