شیوه های پرداخت سفارش

پرداخت آنلاین

کاربران سلطانیه می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

پرداخت اعتباری

کاربران سلطانیه می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اعتباری خرید اقساطی که سلطانیه با آن ها قرارداد دارد، پس از دریافت اعتبار خرید اقساطی از شرکت طرف قرار داد، هزینه سفارش خود را از اعتبار دریافت شده پرداخت نمایید.

پرداخت در محل

در حال حاضر سرویس پرداخت در محل غیر فعال می باشد و فقط در موارد خاص این سرویس به مشتریان ارائه داده می شود که جهت اطلاع از شرایط آن با پشتیبانی سلطانیه تماس بگرید.

شیوه های ارسال سفارش

ارسال با پست

سلطانیه سفارشاتی را که سبک باشد با پست پیشتاز به سراسر کشور ارسال می نماید. هزینه ارسال سفارش در فرایند ثبت سفارش محاسبه و به مشتری اطلاع داده می شود.

ارسال با تیپاکس

سلطانیه سفارشات مشتریان را با تیپاکس به سراسر کشور ارسال می نماید. هزینه ارسال سفارش در فرایند ثبت سفارش به مشتری اطلاع داده می شود.

ارسال با پیک

سلطانیه سفارشاتی که مقصد آن ها یکی از شهر های استان بوشهر باشد با پیک ارسال می نماید. هزینه ارسال در فرایند ثبت سفارش محاسبه و به مشتری اطلاع داده می شود. تحویل بگیرند. این نوع روش هیچ هزینه ای برای مشتری ندارد.

بستن
مقایسه